Gordigear  
firma     |     Zamówienia i cennik     |     w mediach     |     dziennik podróży     |     przedstawia     |     kontakt
    firma
 
 Namiot Dachowy 
 Namiot na Przyczepę 
 Przyczepy kempingowe 
 Markiza Samochodowa 
 Środki Pielęgnacji 
 
 Utrzymanie/konserwacja 
 Gwarancja 
 Instrukcje 
Historia

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu i globalnej sieci dystrybucji jesteśmy przekonani, że możemy sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów. Od samego początku projektowaliśmy i specyfikowaliśmy nasze produkty, aby wytrzymywały bezlitosne warunki kontynentu australijskiego. Produkty outdoorowe, które tam działają i przetrwają, z pewnością sprawdzą się i przetrwają w każdym miejscu na świecie.

Mówiąc wprost

Gordigear produkuje wyłącznie namioty do przyczep, namioty na dach samochodowy, markizy samochodowe i powiązane przedmioty. Prostota i zwięzłość naszego portfolio pozwala nam zachować pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym, od rozwoju produktu po kontrolę jakości. Co najważniejsze, pozwala nam również poświęcić czas na obsługę klienta i obsługę posprzedażową. Znamy nasze produkty i słyniemy z dbania o naszych klientów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące sprzętu Gordigear, nie wahaj się z nami skontaktować w dowolnym momencie za pomocą jednej z metod wymienionych na naszej stronie kontaktowej. Jesteśmy firmą tradycyjną, więc zachęcamy do odwiedzenia nas w naszym warsztacie w dogodnym dla Ciebie czasie, aby obejrzeć produkt lub porozmawiać z nami.

» kontakt

Utrzymujemy części zamienne i akcesoria do wszystkich naszych artykułów w magazynie, dzięki czemu możesz kupować produkty Gordigear z ufnością i pewnością, że będziesz w pełni wykorzystywać swoją inwestycję przez wiele lat.

Dodawanie wartości, nie kosztów

Zdecydowanie najczęściej zadawane pytanie brzmi, w jaki sposób jesteśmy w stanie dostarczyć tak wysokiej jakości sprzęt w tak konkurencyjnej cenie. Nasza odpowiedź jest dość prosta: we wszystkim, co robimy, kierujemy się filozofią „dodawania wartości, a nie kosztów”. Każdy wydany przez nas dolar analizujemy, czy stanowi on wartość dodaną do produktu lub doświadczenia klienta. W związku z tym ograniczamy nasze działania marketingowe do stosunkowo niewielkiego wyboru targów i zamiast tego polegamy na reklamie kroczącej - szeptanej.

Znaczna część ulepszeń i udoskonaleń produktów pochodzi od obecnych klientów Gordigear. Słuchamy tego, co masz do powiedzenia i chcemy usłyszeć od Ciebie, niezależnie od tego, czy posiadasz już sprzęt Gordigear, czy nie.
Przyjemności w świecie outdoor-owym!

Wasz Zespół Gordigear